Od 17.7. do 22.7. budeme mať dovolenku. Objednávanie tovaru je možná. Odosielať budeme po 22.7.
Kód: 2213423035 2213423003 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

ALANIS 4 | moderná závesná lampa

194 € 161,67 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Industriálna závesná lampa

 

Kategória: Svietidlá
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Mosadz
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Industriálne, Škandinávske
? Zdroj: gu10
Výkon: 4x max 15W
Krytie: IP20
Séria: Alanis
Žiarovka: nie je súčasťou
Počet žiaroviek: 4
Rozmer: 15 cm
Priemer tienidla: 6 cm
Dĺžka kábla: 200 cm
Dĺžka: 90 cm

Industriálna nástenná lampa

Závesný dekagón

Minimalistické a elegantné svetlo v tvare dekagóna, to je novinka Alanis 4 od Nordluxu. Závesné svetlo so štyrmi tienidlami má aerodynamický a mäkký vzhľad a vytvára špecifický dizajnový výraz. Svetlo bude vyzerať skvele napríklad nad vaším jedálenským stolom. Môžete si ho dopriať v jednoduchej čiernej alebo výraznej mosadznej farbe.

Čierny variant obsahuje čierny kábel, mosadzný variant biely kábel.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: