Kód: 2010573035 | Značka: Nordlux

GRANT 35 | luxusná závesná lampa

162 € 135 € bez DPH
2-4 týždne

Dizajnová závesná lampa

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Farba: Biela, Mosadz
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Chodba, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Luxusné, Škandinávske
Tvar: Guľa
? Zdroj: e27
Výkon: 25W
Napájanie: 230V
Séria: Grant
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 1
Priemer tienidla: 35cm
Dĺžka závesu: 200cm

Luxusná závesná lampa s tienidlom s opálového skla

Nordlux Grant 35

Udelte rovnováhu medzi jednoduchosťou a eleganciou najlepším možným spôsobom, kde sa dajú odstrániť všetky nepotrebné ozdoby, čo umožňuje vyniknúť tvaru a materiálom. Nádherná svetelná guľa z guľového skla je obklopená rámom a vytvára tak kompletný a dekoratívny celok.

Prívesok na granty prispieva k jednému z hlavných súčasných trendov v dizajne pomocou mosadze a bieleho opálového skla. Elegantným detailom je strieška z mosadze, ktorá vytvára kompletný celok medzi vrcholom prívesku a vrchlíkom. Grant je krásny jednotlivo aj v zoskupeniach a je možné ho kombinovať s ostatnými veľkosťami príveskov v sérii.

 

Séria Grant

Séria Grant ponúka závesné, stolné, nástenné a prisadené svietidlo v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: