Kód: 2010583035 2010583003 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

GRANT 3 | luxusná stropná lampa

128 € 106,67 € bez DPH
2-4 týždne Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dizajnová prisadená lampa

 

 

 

Kategória: Stropné prisadené svietidlá
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Mosadz
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Chodba, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Luxusné, Škandinávske
Tvar: Guľa
? Zdroj: e14
Výkon: max 3x 25W
Napájanie: 230V
Séria: Grant
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 3
Výška: 29,5cm
Šírka: 69,3cm
Priemer: 14,5cm

Luxusná stropná lampa s troma tienidlami

Nordlux Grant 3

Udelte rovnováhu medzi jednoduchosťou a eleganciou najlepším možným spôsobom, kde sa dajú odstrániť všetky nepotrebné ozdoby, čo umožňuje vyniknúť tvaru a materiálom. Nádherná svetelná guľa z guľového skla je obklopená rámom a vytvára tak kompletný a dekoratívny celok.

Grantový strop je prekrásnou alternatívou k tradičnému prívesku. Tri ohromujúce kopule z bieleho opálového skla poskytujú pekné všeobecné svetlo a súčasne lampa nezaberá zbytočný priestor, a preto je napríklad Grant vhodný na vstup alebo na chodbu. Grant navyše prispieva k jednému z vynikajúcich trendov dizajnu pomocou mosadze a bieleho opálového skla.

Séria Grant

Séria Grant ponúka závesné, stolné, nástenné a prisadené svietidlo v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: