Immax Neo - Smart home

 

Čo je Immax Neo?

Radi by ste si vytvorili inteligentnú inštaláciu bez prerábky elektroinštalácie. Immax Neo je bezdrôtový systém ideálny pre smart home riešenie, alarm, alebo inteligentné osvetlenie. Systém Immax Neo funguje na protokole ZigBee a so všetkými zariadeniami ZigBee je aj kompatibilný. Taktiež je kompatibilný s Phillips Hue, Google Home assistant, Amazon Alexa, Apple Siri shortcuts.

 ZASIMM1000 2

 

 

Čo na to potrebujete?

Základnou jednotkou, ktorú potrebujete pre funkčnosť systému je bridge. Funguje ako premostenie medzi jednotlivými zariadeniami a aplikáciou v smartfóne a taktiež umožňuje pripojenie systému na internet. Bridge funguje zároveň aj ako alarm. Čiže pomocou svetelnej a zvukovej signalizácie oznamuje narušenie.

 07043L_1  

SMART BRIDGE + ALARM

Smart Bridge je srdcom systému Immax NEO, komunikuje cez protokol ZigBee 3.0, ktorý je kompatibilný s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri shortcuts, Google Assistant, Philips HUE.

Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM je mozgom a centrálou celého systému Immax NEO. Vďaka nemu môžete bez obmedzenia používať všetky funkcie Vašej chytré domácnosti. 
Systém je postavený na overenej technológii ZigBee 3.0, ktorá predstavuje to najpokrokovejšie riešenia v oblasti chytré domácnosti. Je navrhnutá tak, aby bola schopná prepojiť výhľadovo všetky zariadenia domácej elektroniky do jedného jednoducho ovládateľného komplexu. 

 

Môžem ovládať svietidlá alebo žiarovky Neo bez Bridgu?

Áno. Pokiaľ nepotrebujete prepojit prvky s aplikáciou v telefóne ani nastaviť automatizáciu. Stačí spárovať svietidlo alebo žiarovky s ovládačom.

 

 

 

Immax Neo aplikácia

Objavte čaro krásnej dizajnovo spravovanej aplikácie pre produkty Immax Neo. Aplikácia Vám umožní automatizáciu každodenných rutín, ako aj ovládanie a kontrolu domácnosti na diaľku. 

S aplikáciou máte možnosť nastaviť reakcie na pohyb, zmenu teploty a iné. Prípadne zautomatizovať domácnosť podľa časových rozvrhov.

immax neo aplikacia

 

 Autor článku:

Mgr. art. Martin Jabrocký

www.designjabrocky.com