Akcia Made in EU Handmade
Kód: 407/2 385/2 406/2 Zvoľte variant | Značka: Emibig

PRISM 2 | moderná stropná lampa dvojitá

54 € 45 € bez DPH
3-6 týždňov 3-6 týždňov 3-6 týždňov Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Moderná stropná lampa

lulux-stropnelulux-e27lulux-ip20lulux-stmievatelne

Kategória: Stropné prisadené svietidlá, Biele moderné svietidlá, Biele industriálne svietidlá, Biele retro svietidlá, Biele minimalistické svietidlá, Čierne moderné svietidlá, Čierne industriálne svietidlá, Čierne retro svietidlá, Čierne minimalistické svietidlá, Drevené moderné svietidlá, Drevené minimalistické svietidlá, Chrómové moderné svietidlá, Chrómové minimalistické svietidlá, Moderné dizajnové svietidlá, Minimalistické svietidlá, Biele svietidlá, Čierne svietidlá, Zlaté svietidlá, Luxusné zlaté svietidlá, Biele luxusné svietidlá, Čierne luxusné svietidlá, Hliníkové moderné svietidlá, Hliníkové minimalistické svietidlá, Nerezové moderné svietidlá, Nerezové minimalistické svietidlá, Niklové moderné svietidlá, Sivé moderné svietidlá, Sivé minimalistické svietidlá, Strieborné moderné svietidlá, Modré moderné svietidlá, Medené moderné svietidlá, Medené minimalistické svietidlá, Zlaté moderné svietidlá, Mosadzné moderné svietidlá, Stropné svietidlá e27, Biele prisadené stropné svietidlá, Čierne prisadené stropné svietidlá, Zlaté prisadené stropné svietidlá, Moderné prisadené stropné svietidlá, Minimalistické stropné svietidlá, Stropné svietidlá do obývačky, Stropné svietidlá do chodby, Stropné svietidlá do pracovne, Svietidlá do obývačky, Svietidlá do chodby, Svietidlá do detskej izby, Svietidlá do kuchyne, Svietidlá do pracovne, Svietidlá do jedálne, Svietidlá do kúpeľne IP20, Séria Prism, Svietidlá IP20, e27
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Čierna, Zlatá
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Chodba, Detská izba, Kuchyňa, Pracovňa, Jedáleň
Štýl: Moderné, Minimalistické
? Zdroj: e27
Výkon: 2x60W
Krytie: IP20
Napájanie: 220V
Séria: Prism
Žiarovka: nie je súčasťou

Moderná prisadená stropná lampa - zlatá, čierna a biela 

Emibig Prism 2

zlatá lampa, čierna lampa, biela lampa, stropná lampa, moderná, minimalistická


Pekná moderná stropná lampa v troch farebných verziách je vyrobená z kovu, ktorý je lakovaný práškovou farbou. Pri verzii so zlatým vnútrom odporúčame použiť žiarovku s teplou farbou svetla a pri verzii s bielym vnútrom je možné použiť aj studenú farbu žiarovky. 

Séria Prism

Je séria moderných stropných svietidiel, pri ktorých je kombinovaná čierna a biela so zlatou. Je to pekné a moderné riešenie, ktoré osloví. Tienidlá so zlatým vnútrom vytvárajú príjemnú teplú atmosféru. V sérii sa nachádzajú štyri stropné lampy v troch farebných verziách.

Emibig

Je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa zaoberá výrobou svietidiel a ich distribúciou. Je to rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 2008. Vyrábajú moderné dizajnové svietidlá pomocou moderných technológii na vlastnom strojovom parku. Svietidlá Emibig sú spoľahlivé, bezpečné a zároveň moderné. Zameriavajú sa na kvalitu a rozmanitosť osvetlenia, ktoré vyrábajú, rozširujú svoju ponuku z roka na rok novými modelmi. V ich ponuke nájdete klasické lampy aj moderné dizajnové svietidlá, ktoré sa svojim dizajnom nelíšia od najnovších globálnych trendov. Na výrobu používajú iba komponenty najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť a istotu použitia, vďaka čomu budete môcť vychutnávať svietidlá Emibig veľa rokov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: