Kód: 47500101 | Značka: Nordlux

CLYDE 8 | elegantná bodovka

28 € 23,33 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Dizajnová bodovka s funkciou stmievania

 

 

 

Kategória: Zapustené
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Farba: Biela
Materiál: Plast
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Chodba, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Minimalistické
Tvar: Kruh
? Zdroj: LED
Výkon: 5,5W
Kelvin: 2700K
Farba svetla: Teplá biela
Svietivosť: 350 - 800lm
Napájanie: 230V
Séria: Clyde
Trieda ochrany: II
Priemer: 8,2cm
Veľkosť montážneho otvoru: 6,5cm
Výška: 3,5cm

Elegantná bodovka s funkciou MOODMAKER

Nordlux Clyde 8

LED zapustená bodovka s integrovanými LED diódami a funkciou Moodmaker s 3 krokmi. Pomocou konvenčného prepínača môžete prepínať medzi 3 rôznymi svetelnými scénami.

Séria Clyde

Séria Clyde ponúka zapustené, závesné, nástenné, stolné a stojace svietidlá v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: