Made in EU Handmade
Kód: 398/1 | Značka: Emibig

DILMA 1 | drevená visiaca lampa

29 € 24,17 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Moderná drevená visiaca lampa

lulux-zavesne2lulux-e27lulux-ip20lulux-stmievatelne

Kategória: Závesné, Biele moderné svietidlá, Biele industriálne svietidlá, Biele retro svietidlá, Biele minimalistické svietidlá, Čierne moderné svietidlá, Drevené moderné svietidlá, Drevené industriálne svietidlá, Drevené retro svietidlá, Drevené minimalistické svietidlá, Chrómové moderné svietidlá, Závesné biele moderné svietidlá, Závesné biele industriálne svietidlá, Závesné biele retro svietidlá, Závesné biele minimalistické svietidlá, Závesné čierne moderné svietidlá, Závesné drevené moderné svietidlá, Závesné drevené industriálne svietidlá, Závesné drevené retro svietidlá, Závesné drevené minimalistické svietidlá, Závesné chrómové moderné svietidlá, Moderné dizajnové svietidlá, Biele svietidlá, Drevené svietidlá, Moderné závesné svietidlá / moderné lustre, Závesne zlaté moderné svietidlá, Závesné moderné mosadzné svietidlá, Závesné sklenené moderné svietidlá, Závesné moderné betonové svietidlá, Biele luxusné svietidlá, Hliníkové moderné svietidlá, Nerezové moderné svietidlá, Niklové moderné svietidlá, Sivé moderné svietidlá, Strieborné moderné svietidlá, Modré moderné svietidlá, Medené moderné svietidlá, Zlaté moderné svietidlá, Mosadzné moderné svietidlá, e27 závesné svietidlá, Biele závesné svietidlá, Drevené závesné svietidlá, Lustre do obývačky, Lustre do chodby, Lustre do pracovňe, Lustre do jedálne, Svietidlá do obývačky, Svietidlá do chodby, Svietidlá do detskej izby, Svietidlá do kuchyne, Svietidlá do pracovne, Svietidlá do jedálne, Svietidlá do kúpeľne IP20, Séria Dilma, Svietidlá IP20, e27
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Drevo
Materiál: Kov, Drevo
Miestnosť: Obývačka, Chodba, Detská izba, Kuchyňa, Pracovňa, Jedáleň
Štýl: Moderné
? Zdroj: e27
Výkon: 60W
Krytie: IP20
Napájanie: 220V
Séria: Dilma
Žiarovka: nie je súčasťou

Moderná visiaca drevená lampa

Emibig Dilma 1

moderná lampa, biela, drevená lampa, visiaca lampa, retro lampa


Netradičná moderná visiaca lampa je vyrobená z preglejky a kovu. Lampa vytvára silné svetlo, ktoré smeruje všetkými smermi. Vďaka svojmu tvaru vytvára tiene po stenách a strope, čo navodzuje príjemnú domácu atmosféru.

Maximálna výška lampy je 80cm a je možné ju skracovať.

Séria Dilma

Obsahuje tri druhy závesných svietidiel v bielej preglejke a prírodnej bukovej preglejke. 

Emibig

Je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa zaoberá výrobou svietidiel a ich distribúciou. Je to rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 2008. Vyrábajú moderné dizajnové svietidlá pomocou moderných technológii na vlastnom strojovom parku. Svietidlá Emibig sú spoľahlivé, bezpečné a zároveň moderné. Zameriavajú sa na kvalitu a rozmanitosť osvetlenia, ktoré vyrábajú, rozširujú svoju ponuku z roka na rok novými modelmi. V ich ponuke nájdete klasické lampy aj moderné dizajnové svietidlá, ktoré sa svojim dizajnom nelíšia od najnovších globálnych trendov. Na výrobu používajú iba komponenty najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť a istotu použitia, vďaka čomu budete môcť vychutnávať svietidlá Emibig veľa rokov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: