Kód: 2010971035 | Značka: Nordlux

CONTINA | dizajnová nástenná lampa

97 € 80,83 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dizajnová nástenná (stropná) lampa

 

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Mosadz
Materiál: Kov, Sklo
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Škandinávske
Tvar: Guľa
? Zdroj: G9
Výkon: max 5W
Napájanie: 230V
Séria: Contina
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 1
Maximálna dĺžka: 73,6cm
Výška: 37,2cm
Šírka: 12,5cm
Priemer tienidla: 10cm

Elegantné nástenné svietidlo, dve farby

Nordlux Contina

Contina kombinuje atraktívny dizajn a funkčnosť, kde sú to starostlivo vybrané detaily, vďaka ktorým je séria vynikajúca a jedinečná. Svetelný rám je doplnený guľovou opálovou bielou sklenenou kupolou, ktorá zakrýva zdroj svetla a rozptyľuje do miestnosti svetlo bez oslnenia.

Contina je exkluzívna nástenná lampa z najkrajšej mosadze, ktorá dodáva jasnému nordickému interiéru teplo a útulnosť. Nástenné svietidlo spochybňuje tradičnú predstavu o tom, ako by sa mali používať svetelné zdroje, pretože vďaka dlhému pružnému ramenu je Contina použiteľná ako nástenné aj stropné svietidlo.

Séria Contina

Séria Contina ponúka nástenné, stolné a stojace svietidlá v rovnakom štýle.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: