Kód: 08965L 08966L Zvoľte variant | Značka: Immax

KINGFISHER | LED stolná lampička s bezdrôtovým nabíjaním

50 € 41,67 € bez DPH
Skladom (1 ks) 1 týždeň Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

 LED stolná lampička Immax KINGFISHER

LED stolná lampička Immax KINGFISHER s bezdrôtovým nabíjaním

Kingfisher Qi je vylepšená verzia obľúbenej LED lampičky s dizajnom imitácie čiernej kože "s prešívaním". Kingfisher Qi je ideálnym úsporným a funkčným doplnkom nielen do kancelárie. Lampička je vybavená bezdrôtovou nabíjačkou štandardu Qi, ponúkajúca porovnateľnú účinnosť s klasickými drôtovými nabíjačkami. Mobilný telefón s podporou bezdrôtového nabíjania sa začne nabíjať pri obyčajnom položení na nabíjaciu plochu. Dotykové ovládanie umožnuje stmievania a voľbu farby svetla.
Je dokázané, že ak potrebujete zlepšiť sústredenie na prácu je vhodné použiť svetlo studenej, ktoré viac stimuluje mozog a tým zlepšuje pracovnú výkonnosť. Ak už máte odpracované môžete použiť svetlo prírodné, ktoré je neutrálne a je najviac podobné dennému svetlu. A na úplnú relaxáciu či len svetelný podtón v miestnosti slúži farba teplá biela, ktorá navodzuje relaxačnú atmosféru.
Displej na lampičke zobrazuje dátum, čas, aktuálnu teplotu v miestnosti. Súčasťou lampy je aj integrovaný budík. Koho by osvetlenie displeja rušilo, možno ho ľahko úplne vypnúť.

Cobra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: