Kód: 46655003 | Značka: Nordlux

LARGO | stolná lampa

69 € 57,50 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Industriálna stolná lampa

lulux-e27lulux-stolnelulux-ip20

Kategória: Stolné
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Čierna
Materiál: Kov
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Škandinávske
? Zdroj: e27
Výkon: 60W
Krytie: IP20
Dĺžka kábla: 150cm
Priemer: 17cm
Výška: 51.5cm
Žiarovka: nie je súčasťou

Industriálna stolná lampa

Nordlux Largo

stolná lampa, stolová

Kovová stolná lampa Largo od Nordluxu doplní akýkoľvek interiér. Jednoduchý tvar s geniálne poňatými detailami v podobe postranných skrutiek. V kombinácii s odhalenými tehlovými stenami, surovým drevom a veľkými oknami je dizajnovou bodkou za dokonalým industriálnym štýlom. Largo môžete umiestniť ako sólistu, alebo v komplete rovnakej rady stojacích a závesných svietidiel. Je k dispozícii v matne bielej a čiernej farbe.

Séria Largo

Séria svietidiel Largo obsahuje kovové svietidlá v bielej a čiernej farbe. Na výber sú stolná lampa, stojaca lampa a 3 druhy nástenných svietidiel.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: