Akcia Made in EU Handmade
Kód: 384/1 | Značka: Emibig

KREPS 1 | moderná visiaca sádrová lampa

27 € 22,50 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Moderná visiaca sádrová lampa

lulux-zavesne2lulux-e27lulux-ip20lulux-stmievatelne

Moderná visiaca sádrová lampa, biela a sivá

Emibig Kreps 1

biela, sivá lampa, visiaca lampa, luster, visiace svietidlo


Pekná moderná visiaca sádrová lampa zaujme hlavne svojou štruktúrov na povrchu tienidla. Jemný reliérny povrch pripomína, že je vyrobená zo sadry. Vyrába sa v bielej a sivej farbe. Drsný vzhľad sadry je kombinovaný s elegantným a lesklým chrómom. Tienidlo má priemer 10cm a výsku 14cm. 

Séria Kreps

Je séria moderných sádrových svietidiel, v povrchovej úprave biela a sivá. V sérii sú 3 druhy závesných svietidiel - s  jedným až troma tienidlami . Je to pekné a moderné riešenie, ktoré osloví. Sádrové svietidlá sú veľmi obľúbené v industriálnych aj v škandinávsky ladených interiéroch.

 

Emibig

Je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa zaoberá výrobou svietidiel a ich distribúciou. Je to rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 2008. Vyrábajú moderné dizajnové svietidlá pomocou moderných technológii na vlastnom strojovom parku. Svietidlá Emibig sú spoľahlivé, bezpečné a zároveň moderné. Zameriavajú sa na kvalitu a rozmanitosť osvetlenia, ktoré vyrábajú, rozširujú svoju ponuku z roka na rok novými modelmi. V ich ponuke nájdete klasické lampy aj moderné dizajnové svietidlá, ktoré sa svojim dizajnom nelíšia od najnovších globálnych trendov. Na výrobu používajú iba komponenty najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť a istotu použitia, vďaka čomu budete môcť vychutnávať svietidlá Emibig veľa rokov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: