Made in EU Handmade
Kód: 376/4 | Značka: Emibig

LATARNIA 4 | industriálna retro visiaca lampa

79 € 65,83 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Visiaca dizajnová retro industriálna lampa - dopredaj

lulux-zavesne2lulux-e27lulux-ip20lulux-stmievatelne

Kategória: Závesné, Biele moderné svietidlá, Biele industriálne svietidlá, Biele retro svietidlá, Biele minimalistické svietidlá, Čierne moderné svietidlá, Čierne industriálne svietidlá, Čierne retro svietidlá, Čierne minimalistické svietidlá, Drevené moderné svietidlá, Drevené industriálne svietidlá, Drevené retro svietidlá, Chrómové moderné svietidlá, Chrómové industriálne svietidlá, Chrómové retro svietidlá, Závesné biele moderné svietidlá, Závesné biele industriálne svietidlá, Závesné biele retro svietidlá, Závesné biele minimalistické svietidlá, Závesné čierne moderné svietidlá, Závesné čierne industriálne svietidlá, Závesné čierne retro svietidlá, Závesné čierné minimalistické svietidlá, Závesné drevené moderné svietidlá, Závesné drevené industriálne svietidlá, Závesné drevené retro svietidlá, Závesné chrómové moderné svietidlá, Závesné chromové industriálne svietidlá, Závesné chrómové retro svietidlá, Moderné dizajnové svietidlá, Industriálne svietidlá, Retro svietidlá, Biele svietidlá, Čierne svietidlá, Medené svietidlá, Luxusné medené svietidlá, Závesné medené luxusné svietidlá, Moderné závesné svietidlá / moderné lustre, Industriálne závesné, Retro závesné, Závesne medené minimalistické svietidlá, Závesne zlaté moderné svietidlá, Závesné moderné mosadzné svietidlá, Závesné sklenené moderné svietidlá, Závesné sklenené industriálne svietidlá, Závesné moderné betonové svietidlá, Závesné betónové industriálne svietidlá, Biele luxusné svietidlá, Čierne luxusné svietidlá, Hliníkové moderné svietidlá, Nerezové moderné svietidlá, Niklové moderné svietidlá, Sivé moderné svietidlá, Strieborné moderné svietidlá, Modré moderné svietidlá, Medené moderné svietidlá, Medené minimalistické svietidlá, Zlaté moderné svietidlá, Mosadzné moderné svietidlá, e27 závesné svietidlá, Biele závesné svietidlá, Čierne závesné svietidlá, Medené závesné svietidlá, Svietidlá do kúpeľne IP20, Séria Latarnia, Svietidlá IP20, e27
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Čierna, Meď
Materiál: Kov
Štýl: Moderné, Industriálne, Retro
? Zdroj: e27
Výkon: 4x60W
Krytie: IP20
Napájanie: 220V
Séria: Latarnia
Žiarovka: nie je súčasťou

Visiaca dizajnová retro industriálna lampa v bielej a čiernej farbe

Emibig Latarnia 4

industriálna lampa, biela, čierna lampa, visiaca lampa, retro lampa


Pekná moderná štýlová visiaca industriálna retro lampa, ktorá sa ideálne hodí do jedálne, do pracovne, do spálne, alebo do iného moderného priestoru. Lampa má industriálný štýl, ktorý pekne zapadá aj do moderných loftov alebo kaviarní. Lampa je vyrobená z kovu.

Séria Latarnia

Obsahuje tri druhy závesných svietidiel a jedno nástenné svietidlo v dvoch farbách, v čiernej a bielej. Svietidlá Latarnia sú z kovových ohýbaných tyčiek, ktoré sú pospájané dokopy a nalakované čiernou farbou alebo bielou farbou a majú medené uchytenie.

Emibig

Je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa zaoberá výrobou svietidiel a ich distribúciou. Je to rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 2008. Vyrábajú moderné dizajnové svietidlá pomocou moderných technológii na vlastnom strojovom parku. Svietidlá Emibig sú spoľahlivé, bezpečné a zároveň moderné. Zameriavajú sa na kvalitu a rozmanitosť osvetlenia, ktoré vyrábajú, rozširujú svoju ponuku z roka na rok novými modelmi. V ich ponuke nájdete klasické lampy aj moderné dizajnové svietidlá, ktoré sa svojim dizajnom nelíšia od najnovších globálnych trendov. Na výrobu používajú iba komponenty najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť a istotu použitia, vďaka čomu budete môcť vychutnávať svietidlá Emibig veľa rokov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: