Kód: 2019016010 2019016003 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

AVA | stropné/nástenné vonkajšie LED svietidlo

139 € 115,83 € bez DPH
2-4 týždne 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Stropná/nástenná led lampa v modernom dizajne IP54

 

 

 

Kategória: Nástenné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Sivá
Materiál: Kov, Plast
Miestnosť: Garáž, Exteriér, Terasa
Štýl: Moderné, Minimalistické, Škandinávske
Tvar: Kruh
? Zdroj: LED
Výkon: 9,5W
Kelvin: 2700K
Farba svetla: Teplá biela
Svietivosť: 600lm
Krytie: IP54
Napájanie: 230V
Smart technológia: IoT
Stmievateľné: nie
Trieda ochrany: I
Priemer: 20cm
Výška: 6,7cm

Vonkajšie moderné svietidlo, dve farby

Nordlux Arcus

Ava je multifunkčná lampa, ktorú je možné umiestniť do stropu aj na stenu. Lampa má integrovanú LED a dve svetelné funkcie, ktoré pozostávajú z kontrolného svetla, keď je tma, a automatickej aktivácie svetla, keď je detekovaný pohyb. Ava má pripojenie Bluetooth a je súčasťou rady Nordlux Smart Light, ktorá umožňuje ovládať svetlo z telefónu pomocou hlasového ovládania alebo pomocou zariadenia Nordlux Smart Sensor. Ďalej je k dispozícii voliteľný krycí kryt, ktorý umožňuje určiť dizajn a svetelný výkon.

S minimalistickým tvarom a vysokým stupňom ochrany je Ava v čiernej a šedej farbe použiteľná vnútri aj zvonka.

 

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: