Made in EU Handmade
Kód: 341/2 | Značka: Emibig

GALAXY 2 | moderná visiaca lampa

75 € 62,50 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Moderná dvojitá visiaca lampa

lulux-zavesne2lulux-e27lulux-ip20lulux-stmievatelne

Kategória: Závesné, Biele moderné svietidlá, Biele industriálne svietidlá, Biele retro svietidlá, Biele minimalistické svietidlá, Čierne moderné svietidlá, Čierne industriálne svietidlá, Čierne retro svietidlá, Čierne minimalistické svietidlá, Drevené moderné svietidlá, Chrómové moderné svietidlá, Závesné biele moderné svietidlá, Závesné biele industriálne svietidlá, Závesné biele retro svietidlá, Závesné biele minimalistické svietidlá, Závesné čierne moderné svietidlá, Závesné čierne industriálne svietidlá, Závesné čierne retro svietidlá, Závesné čierné minimalistické svietidlá, Závesné drevené moderné svietidlá, Závesné chrómové moderné svietidlá, Moderné dizajnové svietidlá, Biele svietidlá, Čierne svietidlá, Moderné závesné svietidlá / moderné lustre, Závesne zlaté moderné svietidlá, Závesné moderné mosadzné svietidlá, Závesné sklenené moderné svietidlá, Závesné moderné betonové svietidlá, Biele luxusné svietidlá, Čierne luxusné svietidlá, Hliníkové moderné svietidlá, Nerezové moderné svietidlá, Niklové moderné svietidlá, Sivé moderné svietidlá, Strieborné moderné svietidlá, Modré moderné svietidlá, Medené moderné svietidlá, Zlaté moderné svietidlá, Mosadzné moderné svietidlá, e27 závesné svietidlá, Biele závesné svietidlá, Čierne závesné svietidlá, Guľaté svietidlá, Svietidlá do kúpeľne IP20, Séria Galaxy, Svietidlá IP20, e27
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Čierna
Materiál: Kov
Štýl: Moderné
Tvar: Guľa
? Zdroj: e27
Výkon: 2x60W
Krytie: IP20
Napájanie: 220V
Séria: Galaxy
Žiarovka: nie je súčasťou

Moderná dvojitá visiaca lampa - biela a čierna

Emibig Galaxy 2

biela, čierna lampa, visiaca lampa, luster, visiace svietidlo, okrúhla lampa, kovová lampa


Pekná moderná visiaca lampa, ktorá sa ideálne hodí do jedálne, do obývačky alebo do iného moderného interiéru. Lampa má moderný okrúhly tvar a netradičný dizajn. Lampa je vyrobená z kovu a lakovaná práškovou farbou. 

Séria Galaxy

Je moderná séria kvalitných kovových svietidiel, ktorá obsahuje dve visiace lampy a jednu stojacu lampu. Všetku sú na výber vo farbách čierna a biela. 

Emibig

Je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa zaoberá výrobou svietidiel a ich distribúciou. Je to rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 2008. Vyrábajú moderné dizajnové svietidlá pomocou moderných technológii na vlastnom strojovom parku. Svietidlá Emibig sú spoľahlivé, bezpečné a zároveň moderné. Zameriavajú sa na kvalitu a rozmanitosť osvetlenia, ktoré vyrábajú, rozširujú svoju ponuku z roka na rok novými modelmi. V ich ponuke nájdete klasické lampy aj moderné dizajnové svietidlá, ktoré sa svojim dizajnom nelíšia od najnovších globálnych trendov. Na výrobu používajú iba komponenty najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť a istotu použitia, vďaka čomu budete môcť vychutnávať svietidlá Emibig veľa rokov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: