Kód: 2010013059 2010013001 2010013010 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

HANG | dizajnová závesná objímka

27 € 22,50 € bez DPH
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

 

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Hnedá, Šedá
Materiál: Porcelán
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Chodba, Pracovňa, Kaviareň
Štýl: Moderné, Luxusné, Škandinávske
Tvar: Valec
? Zdroj: e27
Výkon: 40w
Napájanie: 230V
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 1
Výška: 9cm
Dĺžka závesu: 200cm
Hrúbka: 5,2cm

Dizajnová závesná objímka v troch farbách

Nordlux Hang

Ozdobné žiarovky sú neuveriteľne populárnym trendom. Vďaka objímke Hang dostane ozdobná žiarovka krásne zabalenie do zásuvky z porcelánu s elegantným grafickým vzorom. Organický tvar a štruktúra porcelánu vedie k nádhernej žiarovke, ktorá vytvára príjemnú atmosféru.

Prineste do interiéru pocit prírody s Hang v surovej farbe. Zaveste viac objímiek, pretože poskytuje dobré svetlo a vytvára pekný vizuálny výraz. Svietidlo je prispôsobené pre žiarovky s päticou E27, žiarovka nie je súčasťou balenia.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: