Kód: 2010483003 2010483010 Zvoľte variant | Značka: Nordlux

TILO V | minimalistické závesne svietidlo

124 € 103,33 € bez DPH
Na dotaz 2-4 týždne Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Moderná závesná lampa, dve farby

 

 

 

Kategória: Závesné
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Sivá
Materiál: Kov, Drevo
Miestnosť: Obývačka, Spálňa, Kuchyňa, Jedáleň
Štýl: Moderné, Minimalistické, Škandinávske
Tvar: Valec
? Zdroj: gu10
Výkon: max 5 x 15W
Napájanie: 230V
Séria: Tilo
Trieda ochrany: II
Počet žiaroviek: 5
Priemer tienidla: 6cm
Výška: 24,5cm
Dĺžka závesu: 200cm
Šírka: 80,6cm

Minimalistická závesná lampa s dreveným prvkom

Nordlux Tilo V

Minimalistický rad Tilo vyteká zo severskej elegancie s tenkým dizajnom a čistými líniami. Tenká hlava žiarovky vyžaruje presné svetlo nadol a vďaka nezameniteľnej charakteristike jaseňového dreva a matného kovu je Tilo dokonalým doplnkom štýlového a moderného domu.

Prívesok Tilo z matného šedého a čierného kovu sa dodáva s odnímateľnou hornou časťou z jaseňa prírodnej farby, alebo čiernej. Prívesok má veľkú použiteľnosť - použite ho nad jedálenským stolom alebo kuchynským ostrovom, na osvetlenie tmavého rohu obývacej izby alebo vedľa postele namiesto nástennej alebo stolovej lampy. Svietidlo je možné používať s dreveným krytom alebo bez neho.

 

Séria Tilo

Séria Tilo obsahuje tri závesné svietidlá.

Nordlux

Od založenia firmy Nordlux v roku 1977 bolo cieľom ponúknuť kvalitné výrobky za nízke ceny. Tento cieľ je naďalej splnený a znamená, že spoločnosť Nordlux môže ponúkať širokú škálu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Je dôležité, aby spoločnosť Nordlux držala krok s technologickým vývojom s cieľom ponúknuť našim zákazníkom najlepší a najfunkčnejší produkt.

Navyše je dôležité, aby spoločnosť Nordlux bola na špici medzinárodných trendov a dizajnov, takže ich produkty sú naďalej atraktívne.

Sú jedným z popredných dodávateľov osvetlenia v severských krajinách a zároveň si vybudovali silnú medzinárodnú pozíciu. Ich centrála je umiestnená na centrálnom mieste v prístave v Aalborgu v Severnom Jutsku a ďalej maju predajné spoločnosti v Nórsku, Švédsku, Nemecku, Veľkej Británii, Belgicku, Francúzsku a Číne. V Antverpách v Belgicku majú významný showroom ako aj skladové priestory spojené s našou obchodnou kanceláriou. Odtiaľ sú schopní poskytnúť svojim zákazníkom z južnej Európy vynikajúce služby. Ďalej majú silnú spoluprácu s agentmi a distribútormi po celom svete. Dnes je Nordlux Group zastúpená vo viac ako 50 krajinách.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: