Akcia Made in EU Handmade
Kód: 446/1 447/1 Zvoľte variant | Značka: Emibig

SPARK 1 | moderná medená závesná žiarovka

22 € 18,33 € bez DPH
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Moderná medená závesná žiarovka

lulux-zavesne2lulux-e27lulux-ip20lulux-stmievatelne

Kategória: Závesné, Biele moderné svietidlá, Biele industriálne svietidlá, Biele retro svietidlá, Biele minimalistické svietidlá, Čierne moderné svietidlá, Čierne industriálne svietidlá, Čierne retro svietidlá, Čierne minimalistické svietidlá, Drevené moderné svietidlá, Drevené industriálne svietidlá, Drevené retro svietidlá, Chrómové moderné svietidlá, Chrómové industriálne svietidlá, Chrómové retro svietidlá, Závesné biele moderné svietidlá, Závesné biele industriálne svietidlá, Závesné biele retro svietidlá, Závesné biele minimalistické svietidlá, Závesné čierne moderné svietidlá, Závesné čierne industriálne svietidlá, Závesné čierne retro svietidlá, Závesné čierné minimalistické svietidlá, Závesné drevené moderné svietidlá, Závesné drevené industriálne svietidlá, Závesné drevené retro svietidlá, Závesné chrómové moderné svietidlá, Závesné chromové industriálne svietidlá, Závesné chrómové retro svietidlá, Moderné dizajnové svietidlá, Industriálne svietidlá, Retro svietidlá, Biele svietidlá, Čierne svietidlá, Medené svietidlá, Luxusné medené svietidlá, Závesné medené luxusné svietidlá, Moderné závesné svietidlá / moderné lustre, Industriálne závesné, Retro závesné, Závesne medené minimalistické svietidlá, Závesne zlaté moderné svietidlá, Závesné moderné mosadzné svietidlá, Závesné sklenené moderné svietidlá, Závesné sklenené industriálne svietidlá, Závesné moderné betonové svietidlá, Závesné betónové industriálne svietidlá, Biele luxusné svietidlá, Čierne luxusné svietidlá, Hliníkové moderné svietidlá, Nerezové moderné svietidlá, Niklové moderné svietidlá, Sivé moderné svietidlá, Strieborné moderné svietidlá, Modré moderné svietidlá, Medené moderné svietidlá, Medené minimalistické svietidlá, Zlaté moderné svietidlá, Mosadzné moderné svietidlá, e27 závesné svietidlá, Biele závesné svietidlá, Čierne závesné svietidlá, Medené závesné svietidlá, Svietidlá do kúpeľne IP20, Séria Spark, Svietidlá IP20, e27
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Čierna, Meď
Materiál: Kov
Štýl: Moderné, Industriálne, Retro
? Zdroj: e27
Výkon: 60W
Krytie: IP20
Napájanie: 220V
Séria: Spark
Žiarovka: nie je súčasťou

Moderná medená závesná žiarovka

Emibig Spark 1

medený luster, čierne svietidlo, biele svietidlo, moderný luster, industriálne svietidlo, závesné svietidlo, luster zo žiaroviek


Pekná moderná závesná žiarovka z kábla a medenej obímky na žiarovku. Svietidlo sa vyrába biele a čierne. Výborne sa hodí nad jedálenský stôl, do obývačky do spálne, na schodisko ale aj do kaviarne. 

Dĺžka kábla je 180cm.

Tvar,farba a veľkosť žiarovky sú pri tomto svietidle dôležitým prvkom. Určujú konečný vzhľad svietidlá. Ku svietidlú odporúčame dizajnové filament led žiarovky. Nájdete ich aj v našej ponuke. V záložke súvisiace sme pre Vás vybrali ideálne žiarovky.

Séria Spark

Je séria štýlových industriálnych svietidiel, pri ktorých je kombinovaná čierna a biela s meďou. V sérii sú tri druhy závesných svietidiel a nástenné svietidlo. Je to pekné a moderné riešenie, ktoré osloví. Závesné káble sú kombinované s medenou obímkou. Jednoduché a dizajnové riešenie, ktoré sa hodí do štýlových loftov, do kaviarní a podobne.

Emibig

Je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá sa zaoberá výrobou svietidiel a ich distribúciou. Je to rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 2008. Vyrábajú moderné dizajnové svietidlá pomocou moderných technológii na vlastnom strojovom parku. Svietidlá Emibig sú spoľahlivé, bezpečné a zároveň moderné. Zameriavajú sa na kvalitu a rozmanitosť osvetlenia, ktoré vyrábajú, rozširujú svoju ponuku z roka na rok novými modelmi. V ich ponuke nájdete klasické lampy aj moderné dizajnové svietidlá, ktoré sa svojim dizajnom nelíšia od najnovších globálnych trendov. Na výrobu používajú iba komponenty najvyššej kvality, ktoré zaručujú bezpečnosť a istotu použitia, vďaka čomu budete môcť vychutnávať svietidlá Emibig veľa rokov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: